| Anomim2025 a întrebat:

Credeti ca USR se va rupe intr-o buna zi? Am observat ca au si nationalisti, dar si progresisti ( ma refer la membrii )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de cati l-ar urma pe Constantin, mai ales ca nu multi ar renunta la ciolan. Nu cred ca vor pleca multi din USR, poate doar cei mai nemultumiti ca nu au fost bagati in seama.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbesti de ALDE...laughing

7 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

100% sigur se va rupe si probabil chiar destul de repede.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce partid nu s-a rupt?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai dat funda unui raspuns despre un alt partid?laughing

| Andersen2k18 a răspuns:

Partidele se infinteaza si apoi dispar, ce nu e normal in Romania? Si asa au fost multe conflicte in partid.

| annneamary a răspuns:

Mai mult ca sigur in cel mai scurt timp