| pink425 a întrebat:

Cu cine o sa votati in alegerile ce urmeaza pentru presedinte?
si vreau si o parere despre persoana respectiva tongue

Cel mai interesant raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Laurentiuuu a răspuns:

De ce il toti suspendati raspunsu lu Putin ma? Mereu cand te uiti la raspunsurile lui razi =)
Vreti sa ne scumpeasca gazele :-s, din nou? ca si asa le avem cele mai scumpe din Europa.
Iartai laughing

11 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Pe oricine înafară de chiulangiu. Nu mai este la şcoală că ar fi fost exmatriculat de la atâtea absenţe.

| Intruder19 a răspuns:

Cand o sa vad lista cu candidati atunci o sa stiu cu cine votez.

| VladimirPutin a răspuns:

în 2014 o să fie alegeri la președinție
pe cine votez?
cel mai bun candidat o să fiu eu și ai să vezi de ce

| Laurentiuuu a răspuns (pentru VladimirPutin):

De ce il toti suspendati raspunsu lu Putin ma? Mereu cand te uiti la raspunsurile lui razi =)
Vreti sa ne scumpeasca gazele :-s, din nou? ca si asa le avem cele mai scumpe din Europa.
Iartai laughing

| krysstal a răspuns:

Cu vadim tudor("hoooo hotiiii!")

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu merg si anulez votul.

| pink425 explică:

Nu am nici un interes politic...doar o simpla inntrebare. pentru ca pe otv in fiecare seara vad pe diaconescu ca o sa fie viitoru presedinte laughing... si instiga lumea la anumite scandaluri si certuri

| meriuss a răspuns (pentru pink425):

Te uiti la otv... spune ceva despre tine

| LarisaDragomir a răspuns:

Nu am drept de vot, dar daca as vota as vota cu cel ce merita votul meu, cel la care pot sa ma plang de nemultumiri chiar daca e presedinte.As sugera Diaconescu.Dar sa vedem cine mai candideaza.

| pink425 explică (pentru LarisaDragomir):

Chiar crezi ca lu diaconescu chiar ii pasa de noi? dc nu te gandesti ca e decat un alt om care vrea sa isi faca milioane de euro si sa isi bata joc si mai rau de tara, ai vazut ce echipa are? e mult mai pervers decat apare la tv!

| SuciuSebastian a răspuns:

Pai in ziua de azi nu mai ai cu cine alege...dar din 2 rele probabil ca o voi alege pe cea mai putin rea, adica optez pentru USL ( sunt liberal convins ). Dar nu intelege de ce te stresezi atat din moment ce nici nu s-au depus canditurile.

| meriuss a răspuns (pentru SuciuSebastian):

Antonescu. mi se pare cel mai bun