| Noname_6790 a întrebat:

Cum fac lumina laptopului mai puternica.inainte sa-l scot din priza aseara mergea si nu e prima data cand lumina face asa.am eu un buton care mergea sa se faca mai luminos era aia gen HIG Performance![Am un laptop Asus x51l si windows profesional sau cum se numestethinking]Astept raspuns, dau funda!love struck

1 răspuns:
| ares8 a răspuns:

Ai tasta "FN" la laptop? Tii apasat pe ea si in acelasi timp apesi pe tastele sageata stanga sau dreapta si se va lumina sau intuneca dupa preferinte.