| Dragos1314 a întrebat:

Am un laptop Asus X51L (Windows 7 Professional) si vreau sa sterg tot din el dar sa-mi ramana instalat windows-ul in discul C.Problema este ca nu mai am CD-ul cu drivere si nici cel cu windows-ul.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| TPUajutor a răspuns:

Mergi la fiecare partitie si da-i format in afara de C

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Modelul asta de laptop, original nu avea W7, ci Windows Vista. Drivere nu sunt pentru W7 ci numai pentru XP si Vista. Uite aici drivere:
http://support.asus.com/Download.aspx?SLanguage=en&m=X51L&p=3&os=
- Asa ca ori faci rost de un DVD de la cineva cu W7+drivere, ori instalezi altceva. Pentru stergere, formatezi celelalte partitii. D, E ce mai ai, iar de pe partitia C stergi manual. Documente, poze.

| Dragos1314 explică (pentru horia2012):

Multumesc!

| horia2012 a răspuns (pentru Dragos1314):

Cu placere.