| steli2015 a întrebat:

Cum poate fi oprit legal un vecin ce locuieste la etajul 4 si 5 (in apartament duplex, pe doua etaje) care foloseste abuziv spatiul cu destinatie de acoperis (iesind din balconul propriu pe acoperis) deranjand vecinii de dedesubt. De asemenea tot ilegal a construit usa de acces pe acoperis, bara de batut covoare cat si paravan despartitor pentru noua lui terasa.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti s-o faci pe cale amiabila, prin intelegere cu el, prin intermediul Asociatiei de proprietari sau prin judecata.

1 răspuns:
| BoYkAn a răspuns:

Treaba asta o discuti cu un avocat el stie cum sta treabawinking