| Voastra_Maica_1994 a întrebat:

Cum pot bana pe cineva care a postat o poza cu mine pe Facebook? Adica nu am nimic cu fata asta suntem in aceeasi clasa. Mi-e rusine de colegii din alte clase care se uita si vad pozele cu mine. I-am zis de nenumarate ori sa stearga acea poza ba chiar i-am trimis si cerere, am si raportat-o...dar nimic!

Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| Voastra_Maica_1994 explică (pentru faramatania):

Dar nu vreau sa o scot din lista vreau sa sterg poza, oricum multumesc pentru ca ai vrut sa ma ajuti!

| Voastra_Maica_1994 explică (pentru faramatania):

Multumesc foarte mult pentru ajutor, chiar apreciez, dar nu vreau sa i dau ignore vreau sa sterg poza sau sa o banez ca oamenii sa nu mai vada acele poze cu mine. Daca ii dau ignore sau o scot din lista nu rezolv nimic, cu sau fara mine in lista ei oamenii tot vor vedea poza mea.

| faramatania a răspuns:

Nu ai cum să ştergi poza, doar persoana care a postat-o poate face acest lucru.tu poţi doar sa-i dai unfriend, sau ignore.Atât.rolling on the floor puppy dog eyes

| myztw a răspuns:

Pai,intri pe poza si este un 'sterge' pe acolo parca...