| AlexDorinel a întrebat:

Cum vine pana la urma?

Astea din parlament si guvern vor plafonate preturile la gaze, dar ANRE a dat aprobare la scumpiri :https://www.google.com/......id=2068424

Pana la urma se plafonează sau nu?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cel mai probabil se va obtine o reducere mica, dar nu se plafoneaza nimic, ca-i afaceare de prea multi bani, ca propietarii afacerii sa accepte o stagnare sau reducere majora.

| Lukasssz a răspuns:

Nu cred ca se plafoneaza

| Mosotti a răspuns (pentru Lukasssz):

Pai au zis deja ca s-a plafonat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.

Se plafonează, ca de obicei (cel puțin, la noi în România ) - prin SCUMPIRE!

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexDorinel):

Bună.

Poate ACUM, cu toată Pandemia asta, a lovit ca NICIODATĂ tot răul în alte direcții (mai de seamă ale lumii! ), iar peste România, a dat doar binele! : )