| anonim_4396 a întrebat:

Daca am 61 ani si 19 ani vechime in cimpul munci cind pot sa ma pensionez

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca te-ai nascut in anul 1950. Daca este asa puteai sa te pensionezi in 2008 - 2009, in functie de luna nasterii. Poti sa te pensionezi imediat. Uita-te in L.263/2010, Anexa nr.5 - Femei (sper ca nu esti barbat). Numai bine!

1 răspuns:
| mariuca7 a răspuns:

Scuza ma am scris intrebarea pentru sotul meu sint incepatoare nu ma prea pricep sa lucrez la calculator