| CoCo7 a întrebat:

Daca am plan de supraveghere, pot da de scoala de permis? Am facut furt calificat si acum sunt sub supraveghere 3 ani de zile.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se poate, nu este nici o problema.
Interdictia de a obtine permisul este doar atunci cand ai fost condamnat pentru unele infractiuni la circulatia rutiera sau omor din culpa din cauza nerespectarii legislatiei rutiere.

2 răspunsuri:
| AndreiWeisz a răspuns:

Vrea si tiganul permis...ce sa zic

| KronstadtResurrection a răspuns (pentru AndreiWeisz):

A dracu' pasăre întunecată nu mai vrea sa fure găini cu sacul, dorește să o facă folosind un beemveu jegos cu numere de BG. big grin