Întrebare recomandată | stefania25 a întrebat:

Daca as fi presedinte asi decide ca infractorii sa fie supusi la detectorul de minciuni asa nu ar mai scapa.Voi cum ati proceda? Sunteti de acord cu mine?

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Sunt total de acord cu tine! Nu ştiu de ce nu se procedează aşa, de ce se chinuie să adune dovezi şi alte chestii când îl poţi întreba pe om pur şi simplu dacă a făcut vreo infracţiune sau nu! M-am gândit şi eu la asta odată. laughing

94 răspunsuri:
| Blueeeeee a răspuns:

In locul tau as incepe prin a invata sa vorbesc corect romaneste.

| MiSSyoUNow a răspuns:

Da, sunt de acord cu tine, dar la noi in tara este vesnica scuza " nu sunt bani ", deoarece cei de la conducere fura pe rupte! Pentru ca ideea ta sa prinda viata ar trebui sa se schimbe toata frauda asta! Oricum esti de admirat pentru ideea ta! Poate intr-o zi vei fi presedinte si vei face asa, eu te voi vota!winking

| c0ton a răspuns:

Eu sunt e acord pentru ca ei daca ia-i crede sa zicem ei zic nu domnule nu-i cunosc pe acei oameni pot minti si cand ies pot fura ucide chiar si altl dar daca ste un detector de minciuni sti daca spun adevarul sau nu asa e mai sigur.

| Iulia295 a răspuns (pentru Apache):

Sunt de acord cu tine!

| darrio2007 a răspuns:

Nu ar mai fi politie daca toti infractorii ar fi sinceri.

| OmulĂla a răspuns:

La ce corect scrii dpdv gramatical, la ce aberații debitezi, s-ar putea să și reușești. Tanti, tu încă mai crezi în basmele cum că detectorul de minciuni funcționează infailibil? Da? Două palme. Înainte să propui așa ceva, ce-ar fi să te interesezi nițel?

| Seby52 a răspuns:

In primul rand ca sa fii presedinte trebuie sa inveti sa scrii "a-si" happy. Da sunt de acord cu parerea ta

| Dvxy97rulov a răspuns:

Nu e o proba in instanta.

| dianaandra1467 a răspuns:

La fel.

| Andr3y007 a răspuns:

Sunt de acord, dar crezi ca aparatul acela e asa de bun? Crezi ca, conducatorii tarii sunt chiar asa de prosti? Cred ca si ei ar fi procedat cum am vrea noiwinking

| Jee354 a răspuns:

Sunt de acord cu tine.Ei incearca ca disperatii sa adune dovezi, amprente..Degeaba oricum rolling on the floor Multe cazuri importante raman nerezolvate din cauza ca sunt prea inteligenti politisti.ROMANIA!

| Truxiie a răspuns:

Da ai perfectă dreptate, dar e interesant în seriale gen csi să vezi cum adună probele şi aşalove struck

| Gabitzu246 a răspuns (pentru oOSaritaOo):

Pentru ca aceasta metoda nu functioneaza pe toate persoanele.

| Tedytzu0 a răspuns:

Detectorul de minciuni iti simte emotiile si sistemul phsihic...Nu prea poti sa il pacalesti.

| Marian619 a răspuns:

Si eu la fel

| Laurretta a răspuns:

As proceda la fel ca si tine. Si pedepsele ar fi mult mai asprewinking

| Andr3y007 a răspuns:

Toti sunt de acord cu tine laughing

| DennisDMR a răspuns:

Pai eu la-s baga direc la inchisoare daca se stie ca e infractor daca nu as face la fel ca tine.Cu drag eu (adica fratitu)

| Florincrap a răspuns:

Da,pentru fiecare minciuna spusa o luna de inchisoare. Ar fi un sistem foarte bun de reeducare a infractorilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Nordic a răspuns:

Detectorul de minciuni poate fi și el păcălit.

| c0ton a răspuns:

Bravo ca iti pasa

| IceCrEaMGiRl a răspuns:

Sunt de acord cdumneavoastra 100%...Deoarece la detectorul de minciuni nu poti sa minti deloc.Ce as vrea sa fie asa...

| omide a răspuns:

Dc e infractor inseamna ca a fost condamnat deja, deci de ce mai ai nevoie de detector?

| SinfulDesire a răspuns:

Nu prea de oarece daca stii sa iti controlezi corpul detectorul de minciuni nu este bun de mici deoarece acesta se bazeaza pe pulsurile inimi in mare parte

| iKivy a răspuns:

Total de acord cu tine omule! Respect! laughing

| stefania25 explică (pentru Minks):

Auzi tu nu ai gresit niciodata am scris pe tableta ce vrei tine comentariile de genul asta pentru tine

| stefania25 explică (pentru OmulĂla):

Auzi ba boule ca sa ma exprim frumos tine comentariile pentru tine mi―a scapat mana cred ca tu nu ai scris in viata ta cu o tableta vezi-ti de drum si taci din gura tu nu ai ce face probabil.

| stefania25 explică (pentru Blueeeeee):

Auzi tu stai la tine in banca si nu mai comenta

| Blueeeeee a răspuns (pentru stefania25):

Obliga-ma!