| anonim_4396 a întrebat:

Daca eu am nicke-ul fulgerul si vine unul si isi alege fulgeruul, ce parere aveti? E prost sau plagiator?

Răspuns Câştigător
| traxter a răspuns:

Dreptate.NU-ti fa probleme the2k ca am scris la moderator.No problem.

57 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Plagiator nu poate fi, pentru a plagia trebuie sa reproduci mot-a-mot un anumit text, fara a cita sursa.
Ca este prost sau destept nu ai de unde sti numai din asta. Numai bine!

| fulgerul a răspuns (pentru Ioandelasal):

Dar imaginatia, imaginatia, originalul, unde este?

| Ioandelasal a răspuns (pentru fulgerul):

In concediu!

| fulgerul a răspuns (pentru Ioandelasal):

Nici nu sti Ioane ce minge mi-au ridicat la fileu! Sunt satul de toti gusterii neseriosi!

| fulgerul a răspuns:

Te contrazici singur.Nickeul inseamna personalitate.Cu the2k,am rezolvat-o, urmezi tu, asta asa ca sa duc misia la capat!

Răspuns utilizator avertizat
| fulgerul a răspuns:

Iti dau doua variante.1.Iti stergi raspunsul sau vei avea soarta lui the2k.2.Iti ceri scuze!

| traxter a răspuns (pentru fulgerul):

Iar eu iti dau o varianta:Cont suspendat.

| fulgerul a răspuns:

Nu stiu daca tu esti in masura sa-ti dau explicatii.Am s-o fac totusi, ca sa intelegi.Am fost singurul copil la parinti, la 15 ani, mi-am alesjumatatea mea de casa.Am refuzat orice ajutor.Sunt CEL MAI BUN, pe domeniul meu si nu e ingamfare, este experienta, asta voua va lipseste. Daca lasa-i mamaliga inteligentei tale, un pic mai moale, te ajutam.Acum te ard pe unde te prind. Poate ai vazut ca 3 zile nu am intrat pe site.A trebuit sa fac bani pentru. familie, sa-mi iau de lucru acasa in week-end.Asa se fac banii adevarati, muncind! Si nu te mai lua de "tati" care nu mai este de vreo 12 ani. Poate te trezesti! Curaj poti mai mult!

| fulgerul a răspuns:

Vezi ca the2kk,noul nick-name a primit un raspuns, probabil de la un prieten.Maine o sa gasesc si imaginea de personalizare, o postez, si voi vedea reactiile.

| fulgerul a răspuns:

Ce nu au inteles toti fraiericii din zona, e ca nu poti baga pumnul in gura pentru o idee, pentru ati exprima parerile.Care ba, cont blocat? Si care ba desteptilor moderator? Moderatori sunt expertii TPU, care si-au castigat dreptul asta prin impartialitate si toleranta. Poate gusterii uslasi se refereau la administratorul site-ului.Tin sa va anunt ca si administratorul are puteri limitate, atata timp cat am posibilitatea de a-mi schimba IP-ul de cate ori vreau, precum si ID-ul.Acum sa-mi spune-ti pe care il veti bloca? RCS, Vodafone, Orange sau Cosmote, nu de alta dar am cont pe toate! Gusterilor, asta stiti sa faceti, sa blocati? O.K! Imi fac adrese false-balbaite cu toti gusterii.Eu sunt bland si ma intreb ce s-ar fi ales de voi daca intrati in dialog cu Harciog sau Hombre, sa le pociti nick-name-ul.O beleati taica!

Răspuns utilizator avertizat
| fulgerul a răspuns (pentru the2k):

Ma,desteptule! Daca eu imi pot schimba IP-ul in fiecare secunda, imi schimb ID-ul de mess si intru cu alt nick-name pe TPU, ce poate face administraorul site-ului, Geoana? Adica, prostanacule!

| fulgerul a răspuns (pentru the2k):

Da ma prostache,ingeenule naiv(pleonasm asumat), Ce nu intelegi? Ca nu pot schimba IP-ul, ca nu pot face o adresa noua de mail, ca nu-mi pot alege un alt nick-name sa pot intra pe site? Esti naiv, pui de comunist!

| fulgerul a răspuns (pentru the2k):

Ti-am aruncat un raspuns din zbor, asa sa-l mesteci original.Tu crezi ce postezi? Vrei sa-ti mai fac o adresa falsa, cu the2kkk? Se rezolva si asta!

Răspuns utilizator avertizat
| fulgerul a răspuns (pentru the2k):

Sa mori tu! Gustere, joci la pitici! Vrei sa-ti sparg contul in noaptea asta?

Răspuns utilizator avertizat
| fulgerul a răspuns:

? Multi, dar prosti!

Răspuns utilizator avertizat
| traxter a răspuns (pentru the2k):

N-a inteles nimica din ce a scris sus laughing Hai sa facem si noi nistre nickuri.

| traxter a răspuns (pentru fulgerul):

"Prietenii" tai?

| fulgerul a răspuns (pentru traxter):

Uite cum sta problema.Astazi este o zi speciala.Nu vad rostul si nici temeiul sa ne mai certam.Maine o luam de la capat, insa azi te rog sa respectam macar o iluzie de religie pe care o mai avem.Imparte si tu, roaga-te pentru. sufletul celor plecati.Toleranta azi.Si maine e o zi! Curaj, poti mai mult!

| traxter a răspuns (pentru fulgerul):

Ok,ne intalnim mainewinking

| traxter a răspuns (pentru fulgerul):

S-a terminat ziua.Hai sa reluam discutia.

Răspuns utilizator avertizat
| ℓαυяα a răspuns:

Nu e nici prost, nici plagiator.
fiecare isi alege ce nume vrea happy

Răspuns utilizator avertizat
| traxter a răspuns:

Inca o dovada ca esti un ***************

| fulgerul a răspuns (pentru traxter):

Iacku-le,taci! Tu esti jupan in Tibet!

| traxter a răspuns (pentru fulgerul):

Wa,macar eu is jupan laughing Si se poate da ban pe clasa de IP si nici cu 1000000000000000 de IP-uri n-o scoti.

| fulgerul a răspuns (pentru traxter):

Uite cum sta treaba, ca sa nu te faci de ras.Pe fiecare i-phone am alta pagina de facebook, alta adresa de mail, alt ip., alt id, hai, sparge-le tu pe toate. Daca poti esti cel mai tare!

Răspuns utilizator avertizat
| fulgerul a răspuns (pentru the2k):

Sincer!? Pt.a evita retardatii sa se amestece in viata mea.Am facebook pentru. amante, pt.sotie(care stie de amante!), pentru. prieteni adevarati, pt.aia falsi, pentru colegi de munca si pentru. unii ca tine.Ai ceva impotriva? Recunosc, sunt un retardat potent, fata de tine.Tu nu sti decat sa te plangi la mamica administrator, sa blochezi sa deblochezi.Ba tu, ai avut jucarii cand erai mic?

| traxter a răspuns (pentru fulgerul):

Ai sa te chis in freza.E ban pe router...DA tu cum te crezi ananas in *** ce sa-ti fac?

| traxter a răspuns (pentru fulgerul):

Deci ai amante inseamna ca esti un prost...

Răspuns utilizator avertizat
| fulgerul a răspuns (pentru traxter):

LOGIC raspunsul! Asa creier,asa Bendeac! Router? Din prea bunului meu plac, am un router de la Vodafone, pe care il platesc eu! Am copii, amarati pe strada si m-am gandit ca poate vor si ei internet gratis, 4 la numar.Acu ca-ti spusei astea, taci! Tu nu sti sa dai decat cu barda.Nu ti-ai gasit omul!

| fulgerul a răspuns (pentru traxter):

Daca ai amante, esti potent! Fraierica!

| fulgerul a răspuns (pentru the2k):

Eu nu port dusmanie, ura si patimi.Am spus-o de o mie de ori, cine e barbat, sta fata in fata, ca si dialog ca si potenta de orice fel.Am ATENTIONAT ca nu suport faptul ca te legi de familie. Faptul ca mi-ai facut sotia proasta, ea nefiind implicata in subiect, ma fac sa cred ca ai IQ-ul unui fulg de nea.O sa-i spun, stai bland, si ii voi cere si parerea.Raspunsul maine, dar sincer eu nu ma-si fi legat de familia ta, cat de rau ne-am contrazice!

| traxter a răspuns (pentru fulgerul):

Deci ai 4 copii si ai amanta? Esti un taran.Si faza cu routeru e ca iti da ban pe TPU.Cum zicea si the2k,cu tine nu se poate vorbi, ca esti un taranoi "POTENT".

Răspuns utilizator avertizat
| fulgerul a răspuns (pentru the2k):

Am sa-ti dau un raspuns detaliat, maine.Acum ma bag langa proasta de nevasta si ma uit la Banciu. Daca voi procreea un copil in seara asta, imi asum TOT.Inca nu m-am luat de familia ta, insa dupa ce ai postat, i-ati concediu!

Răspuns utilizator avertizat
| traxter a răspuns (pentru fulgerul):

Uita-te si la Banica si la Iantu ca nu te faci mai destept.

| fulgerul a răspuns (pentru the2k):

De ce? Moralitatea ta este mai presus decat imoralitatea mea? E bine ca ai priceput ceva.Sa nu-ti mai raportezi ideiile, fata de famiile altora! Sa-mi fie rusine! Pt.ce? Aaaaa, ca va doare pe voi ca va numesc gusteri? Am uitat sa-ti spun ca am aflat prin mijloace proprii, trecutul mamei tale.Nu vrei sa stii! Bluffea-za continuu si iti voi da date, locuri si persoane.Astazi chiar m-am ocupat de tine.Doamne,cat de greu ii poate fi unui tata, sa-si asume cresterea unui BASTARD! Mila, atat i-ti pot da.

Răspuns utilizator avertizat
| fulgerul a răspuns (pentru the2k):

Da ma! Fac spume la gura cand se ia cineva de familie.In frustrarile voastre, nu ma regasesc.Maine va fac profilul la amandoi, ratatilor! Culmea e, ca sa va si raspund!

Răspuns utilizator avertizat
| fulgerul a răspuns (pentru the2k):

O.K! Nu ma intereseaza cine esti si cum arati.Pt.mine esti oricum, no name.Astazi, in virtutea unei sarbatori in care majoritatea cretinilor se reped catre gratare, fara sa cunoasca semnificatia zilei, nu am sa atac pe nimeni.

| traxter a răspuns (pentru fulgerul):

Aha,deci ne spui ca esti intelectual?

Răspuns utilizator avertizat
| allyx14 a răspuns:

Ambelelaughing

| traxter a răspuns (pentru allyx14):

Noi aici avem o discutie si ai intervenit laughing