| ecclaudiu a întrebat:

Daca fac reclamatie la posta romana pentru ca cineva mi-a trimis un colet gol si am platit destui bani pentru el ce ii poate face?

Răspuns Câştigător
| Silviu591 a răspuns:

Ba da este..de-ndata ce ai comandat ceva si el ti-a oferit altceva (in cazul tau nimic) este inselaciune, ei pot face rost de ip-ul baiatului si asa afla adresa lui..totul se rezolva, dar trebuie sa mergi cat mai repede la politie

6 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

N-as vrea sa fiu in locul taustraight face reclamatie la politie cat mai repede

| ecclaudiu explică (pentru Silviu591):

Si politia ce i-ar putea face ca mi-a zis un prieten ca politia nu poate rezolva nimic ca nu se ocupa cu din astea ca nu este consiterata inselaciune sau furtsad

| Silviu591 a răspuns (pentru ecclaudiu):

Ba da este..de-ndata ce ai comandat ceva si el ti-a oferit altceva (in cazul tau nimic) este inselaciune, ei pot face rost de ip-ul baiatului si asa afla adresa lui..totul se rezolva, dar trebuie sa mergi cat mai repede la politie

| Mefist0 a răspuns:

Absolut nimic. Posta Romana se ocupa cu livrarea nu cu continutul unui pachet!

| florim a răspuns:

Reclamatie la politie pentru inselaciune. posta nu te poate rezolva cu nimic

| macalau a răspuns:

Daca te duci la politie, poate sa ii faca dosar penal....mai bine, daca ai nr de tel sau ceva, vorbesti cu el ca sa-ti trimita banii inapoi.e mai simplu asa... daca vrea bineinteles. daca nu oricum politia iti va recupera banii

| macalau a răspuns:

Ii poate face dosar penal de inselaciune...sau daca ai ceva nr de tel poti sa vb cu el sa iti trimita bani inapoi daca vrea, daca nu politia iti va recupera bani oricum