| robert4u a întrebat:

Daca imi fac un credit Provident si nu il platesc, ce se poate intampla?

Răspuns Câştigător
| babyalexa a răspuns:

Chiar asa, daca nu intelege poate ne scrie peste 3 luni ca a pierdut un proces fiind in cunostinta de cauza.Degeaba raspundem noi la asemenea intrebari daca tot cel care intreaba stie mai binesad

31 răspunsuri:
| Dumitru_Florina_1989 a răspuns:

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu un sfat ....Eu am facut un imprumut de 1700 la providentu in anul 2011 si nu am platit deloc pentru ca am plecat afara acum am revenit in tara si m-am angajat cu carte de munca cineva mi-a povestit că o să mă găsească si o sa fiu nevoia sa plătesc din urmă toți ani si ca e dobânda foarte mare la iei si ca nu mai pot face nici un imprumut la banca pana nu achit la iei...