| Alex363839 a întrebat:

Dacă mă duc acum să mă reprogramez la traseu și pe 21 respectiv 27 luna aceasta îmi expiră cazierul și pshiologicul, oare mă pot programa sau o să fie probleme?

Răspuns Câştigător
| rebepetro a răspuns:

Daca te programeaza inainte de 21, atunci e in regula, iar daca nu, atunci mergi cat mai repede si reinnonieste cazierul

| Alex363839 explică (pentru rebepetro):

M am dus oricum la noroc și m-a programat pe 1 august doamna a fost foarte draguță mi o scos cazierul acolo pe loc.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti programa fara probleme dar daca programarea este la o data de dupa 21, respectiv 27, va trebui sa obtii iarasi certificat de cazier judiciar si aviz psihologic, la data programata va trebui sa le ai la dosar in termen de valabilitate.

| andreipsps a răspuns (pentru Ioandelasal):

Avizul nu este trecut nicaieri, doar cei de la scoala au nevoie

| andreipsps a răspuns:

Salut, cazierul trebuie schimbat dar avizul psihologic nu are treaba ca nu e trecut