Întrebare recomandată | SaveTheNature a întrebat:

DAU FUNDA!
Care sunt documentele necesare pentru comercializarea martisoarelor?
Va rog nu ma trimiteti sa caut in oras sa caut ca nu ma ajutati cu nimic.
Un link ceva cu toate documentele necesare.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Oricum trebuie sa ajungi in oras.Iti trebuiesc aprobari de la primarie.

| valentino52 a răspuns:

Trebuie sa infiintezi o firma SRL si vei alege codurile CAEN potrivite comercializarii produselor care le doresti tu si asta presupune zeci de autorizatii.

| m00n a răspuns:

Pai ca sa afli trebuie sa intri pe site-ul primariei de care apartii, ai nevoie de niste aprobari de la ei, apoi sa ai firma, sa platesti spatiu pentru taraba si toate taxele stupide pe care le cer ei.incearca pe site-ul primariei tale, pentru ca fiecare localitate are si ea niste reguli doar ale ei, pe langa cele generale