| anonim_4396 a întrebat:

De ce se poarta haine largi in ziua de azi? Inainte doar fetele fara forme purtau asa sau cei care ascultau rap. Acum vad o gramada asa.
E o moda sau e altceva?

Si mai am o nedumerire cu fetele tinere care frecventeaza lacasurile. Hainele sunt ca la 50+, nu se machiaza, nici macar nu se penseaza, vobesc mult si par imature, timide.
E vreo moda, serveste la ceva sau wtf e mascarada asta? Au ajuns baietii sa se ingrijeasca mai mult ca fetele?

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Moda.

| LaviniuA a răspuns (pentru Hyperion7):

Naspa si daca vezi o tipa cum iti mai dai seama daca e buna sau nu?

| Hyperion7 a răspuns (pentru LaviniuA):

Sper că te refereai la suflet, că dacă așa se pune problema... comunicând cu ea big grin