| AvalohAlyn a întrebat:

Deci am voie sa îmi fac un blog de sănătate în care sa scriu ce vreau eu in el din surse de încredere asta nefiind medic? Am înțeles că e perfect legal.
Pot răspunde pentru ceea ce scriu acolo? Sursele de încredere sunt cărțile mele best-seller de sănătate pe care le am acasă.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca bine imi amintesc ai mai pus aceasta intrebare si ti-am raspuns ca poti face aceasta, indicand sursa din care ai luat sfaturile.