prfml
| prfml a întrebat:

Din politicienii din ziua de astazi pe cine ati alege ca presedinte al Romaniei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as lua un necunoscut, mai tanar (bineinteles sa indeplineasca acele conditii) si l-as pune pe scaunul presedintelui.....sa vedem ce iese.
Mai rau decat a fost pana acum nu cred ca se poate big grin

22 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Victor Ponta

ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Din pacate, oferta actuala este extrem de saraca. Oamenii valorosi, cu idei, cu charisma, cu viitor, etc., nu sunt lasati sa iasa in fata. Eu nu prea inghit PSD, dar il simpatizez pe Cristian Diaconescu. Liviu Dragnea pare inca un tip solid dpdv politic. Si probabil ca exemple mai pot fi enumerate, dar as pune un pariu cu voi, ca tavaleste Base cu "prostanacu`" pe jos. Se incumeta cineva?

mlm
| mlm a răspuns:

Niciunul, credeti ca altul va fi mai bun, nu am votat pana acum pe nimeni dar nici de acum nu merg la vot, ne-am saturat de promisiuni si vb in zadar, nu conteaza cine va fi, la fel vor face toti, va fi ce a fost si pana acum.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pe Radu DUDA de ce nu-l luati in calcul?! Dar cu argumente, va rog, nu la misto! Multumesc!

| borsec a răspuns:

Pe nimeni din actualii politicieni.

| selef a răspuns:

Pe niciunul!

| valsulnorilor a răspuns:

Pe domnul MIRCEA GEOANA.este tanar capabil, scolit in America, familist convins, parerea mea personala este ca merita sa fie presedintele Romaniei.Sa scapam o data pentru totdeauna de blestemul "Escu"!
"Ciausescu, Iliescu, Constantinescu, Iliescu, Basescu"AJUNGE!

| valsulnorilor a răspuns:

MIRCEA GEOANA! pentru ca este tanar, capabil, inteligent, familist convins, scolit in America, si nu in ultimul rand trebuie sa scapam de blestemul ESCU!
"CeausESCU, IliESCU, ConstantinESCU, IliESCU, BasESCU"AJUNGE!

| valsulnorilor a răspuns:

Da Secretel! Este destul de bun si Victor Ponta dar totusi putin prea tanar, poate peste alti 5 ani!

Janina
| Janina a răspuns:

Mie imi place de Victor ponta

| anonim a răspuns:

Multi isi vor da seama de ceea ce a facut basescu, abia dupa ce nu va mai fi presedinte, si va veni unul gen geoana, care viseaza si cand mananca.

| Wtf9000 a răspuns:

Ce mai conteaza pe cine vrem noi, ca tot BasESCU iese.

| tukhey23 a răspuns:

Pe d-zeu, el nu face discrimanari happy

| rodica_6923 a răspuns:

Pe nici unu, ca toti sunt niste mincinosi, totu este pentru interesul fiecaruia, promite marea cu sarea dar faptele nu sevad, poate foarte putin, adica 10%

| oooooooo a răspuns:

Elena udrea!sadhappy

| ciupy a răspuns:

Pe mine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sarcozy!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Radu Mazare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe Vacaroiu, ar face o bere

| cdragosh a răspuns:

Toti sunt varza... Ultimul conducator adevarat de care a avut parte Romania a murit impuscat si ma refer la Antonescu.
Sti de ce nu il iau in calcul pe Radu Duda? In primul rand pentru ca a supt o gramada de bani de la Statul Roman fara sa faca nimic (in perioada in care era insarcinat cu aderarea romaniei in NATO) In al doilea rand pentru ca e un profitor si atat. In al treilea rand pentru ca umbla vorba ca e poponar. In al 4-lea rand...pentru ca nu mai am loc aici sa le scriu pe toate. Mai multe informatii iti dau pe privat daca te intereseaza subiectul

| lamai a răspuns:

Pe mine happy
Pana acum ma stiu cinstit. Mai departe nu promit nimic

| mihaela20 a răspuns:

Eu ca presedinte lasi alege pe gigi becali este singurul om care a fosta alaturi de toata lumea