| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil sa dau examenul auto pe o alta masina de la o alta scoala de soferi decat cea pe care am dat pana acum?

4 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da. Trebuie să vorbeşti cu instructorul care are altă maşină şi să vezi cum te înţelegi să dai examenul pe maşina lui.

| DerHimmelSollWarten a răspuns:

Da.Eu am facut scoala la o firma pe un Audi iar cand am terminat cursurile si urma sa am examenul, firma mi-a vandut masina.Si a trebuit sa dau pe un Opel examenul.Numai sa faci si cateva ore de conducere sa te obisnuiesti cu cealalta.Succes!

| rrrrrrrrrrrrrrrrrr a răspuns:

Sigur ca da pe orice masina doresti careeste echipata corespunzator(frina si ambeeaj dublu, inscrisurile necesare(examen scoala)
Mult succes!

| 61n4 a răspuns:

Pfff... dn cate stiu eu...normal se da pe masina pe care ai facut scoala. si eu trebuie sa dau peste o saptamana. sper sa nu mi-o schimbe laughingbig grin baftawinking