| DJohnny a întrebat:

Eu sunt total impotriva acceptarii proiectului Rosia Montana, voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| francmasonu a răspuns:

Normal ca impotriva.
Toti hotii fac lobby prin toate mijloacele posibile ca acest zacamant sa fie vandut pe nimic.
Cum se poate vinde pe 2 lei, doar cu scuza ca nu avem tehnologie laughing?
Pai la cat valoreaza zacamantul cumperi tehnologia aia de 100 de ori.
Dar daca la carma oilor sunt lupii, la ce sa te astepti?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Marius511 a răspuns:

Acolo mai e ce mai e (tot au pus strainii ochii pe aurul nostru) probabil e o chestie de timp pana vin unii sa se foloseasca de el.

| Marius511 a răspuns:

O drama de fapt in adevaratul sens e insa ce se intampla la Pungesti.
Ar trebui sa se organizeze in toata tara manifestari.

| Marius511 a răspuns:

La fel asa cum a incept revolutia:,, azi in Timisoara maine in toata tara".