| sakura_7121 a întrebat:

Eu vreau sa devin medic pediatru. la ce liceu ar trebui sa dau?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

La oricare fiindca toate liceele au in programa si biologie si chimie, ceea ce-ti trebuie pentru admitere la Facultatea de Medicina.Esti inca foarte mica si daca n-o sa-ti schimbi preferintele in materie de profesie, cu siguranta vei fi medic pediatru intr-o zi.Succes!

2 răspunsuri:
| MrWicked a răspuns:

Trebuie sa dai la un liceu cu profil chimie, sau ceva in genu.si pe urma la medicina, cred

| dinamo_8367 a răspuns:

Profil stiinte ale naturii.bafta