| BATTLEGROUND a întrebat:

Hei TPU

Ce parere aveti despre incalzirea globala?
Unii cercetatori spun ca este un fals si ca este doar o afacere globala...

Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| sappy a răspuns:

Este o problema mai mare decat ne dam seama, pacat ca este ignorata sau speculata!

7 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Poate o fi si o afacere, dar din pacate, exista incalzirea globala.

| CozmiNU a răspuns:

Tu de ce crezi ca nu avem zapada iarna asta?

| RaduTN a răspuns (pentru CozmiNU):

In momentul asta ninge, si ne spui tu noua ca nu avem zapada?

| CozmiNU a răspuns (pentru RaduTN):

Poate unde locuiesti tu dar la mine nu a cazut un fulg anul asta...

| superalex2000 a răspuns:

Depinde pe cine intrebi. Eu unul spun ca exista, pentru sa toti poluam mediul, fie ca vrem, fie ca nu.
dar altii spun ca este de fapt o era glaciara.
Acuma na, nici sa nu crezi tot, dar nici sa nu stii ce teorii exista

| ludlow a răspuns:

Intr-adevar la polul nord se topesc munti de ghetari dar, se formeaza la loc, la polul sud.

| izvorinca a răspuns:

Hm interesanta intrebare gandeste-te cata poluare este in lume de asta ecosistemul s-a dus peste cap.