| amproblemepsihice a întrebat:

Hei TPU, este posibil sa comand ceva de pe olx si sa dau codul postal al orasului meu, fara sa ii mentionez celui care trimite pachetul strada sau adresa? Pachetul sa vina la posta locala si sa nu primesc instintare prin posta! Doar sa merg la posta si sa ridic coletul fara sa stie nimeni din familie ca am comandat (e un cadou )!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, daca soliciti vanzatorului sa-l puna post restant, indicandu-i localitatea si oficiul postal.