| BATTLEGROUND a întrebat:

Hei TPU

Ma gandesc ca toti ati auzit de globalizare...

Este un plan al societatilor secrete : Bilderberg, skull and bones, francmasonerie...

Care credeti ca ar fi etapele acestei globalizari?
Cand credeti ca se va instaura aceasta noua ordine mondiala?

Vreau sa imi raspunda doar cei informati! Si daca credeti ca e doar o conspiratie abtinetiva si nu raspundeti ca inseamna ca sunteti orbi si faceti parte din turma indoctrinata!

1 răspuns:
| miuuuuxd a răspuns:

Pai etapele ar fi sa se ajunga in primul rand la o singura moneda pe glob, si peste multi ani la o singura limba.
Ordine nu cred ca o sa fie tocmai din cauza renuntarii la limba, moneda si pana la urma traditie si valoare. Tarile care vor renunta la tot ce au nu cred ca vor fi foarte multumite.