| AcoloUndeViselePleaca a întrebat:

Hei, vreau sa-mi fac card de student si as vrea sa mi-l fac acum, in vacanta!
Se poate? sau trebuie sa am ceva documente de la facultate care sa dovedeasca ca-s student?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti acum. Din octombrie, cand vei primi carnetul de student vizat.

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai carnetul de student vizat la zi, adeverință, etc.
Pa, pa.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

La ce te referi? Card bancar de student? Iti trebuie de la facultate carnet de student si legitimatie de student.