| Criss_Cristina_1998_zazo a întrebat:

Heii... am si eu o intrebare. Aș putea da la poliție o doamna nebuna care m-a tras de ghiozdan intr-un loc public si m-a luat la rost si urla si imi vorbea urat fara niste dovezi sau un motiv anume? Multumesc.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea, daca ai invata sa scrii corect romaneste, pentru ca, fraza de sus nu are vreun sens, fara semne de punctuatie!

| Bondarel99 a răspuns:

Mai bine la psihiatru. Daca nu te cunoaste sau nu are nimic de impartit cu tine las-o in plata ei si evit-o. O fi fost un caz izolat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Mai fa asta sa se repete si filmeaz-o. Daca e nebuna nu-i va face nimic.