| bameee345 a întrebat:

Hey! O problema in legatura cu shein… pe tracking imi spune ‘package has arrived to the destination & is in transit’? Prin destinatie se refera la tara? Eu nu am primit nimic…
I-am contactat printr un ticket, si mi-a raspuns un bot cel mai probabil, care a spus ‘pachetul dvs nu a fost inca predat curierului local’. Am dat comanda Luni seara, 20 august. Ma panichez foarte tare deoarece am platit o suma destul de mare. Ajutor, pls.

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Din moment ce scrie ca nu a fost predat curierului, e logic ca mai trebuie sa astepti, ca abia a ajuns in Romania.Nu prea se poate sa ai pretentii ca timpul de asteptare sa fie o saptamana, stiind ca pe alte siteuri scrie ca livrarea din China pana in Romania dureaza o luna.Si asa sunt chinuiti destul angajatii lor.

https://www.tiktok.com/discover/shein-boycot

| omamamamahshsb a răspuns:

Heyy, si eu facusem o comanda si mi aratase la fel, dar la mine inca nu fusese predata catre curier desi a ajung in cateva zile. pe shein daca faci comanda iti ia oricum in jur de 2 saptamani. deci zilele astea pana pe 3 august max ar trebui sa iti vina comandahappy