| Anonimusrocraft a întrebat:

nu stiu cum e cu regulile astea, dar daca sunt in sat cu 5 baieti si avem masca, avem voie sa ne jucam? Adica putem primi ceva?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cred ca mai mult de 3 nu aveti voie in grup

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, puteti primi amenda daca aveti peste 14 ani, sunt permise grupuri de maximum 3 persoane. Sunt permise grupuri mai mari doar daca sunt din aceeasi familie.

Bula
| Bula a răspuns:

Daca stati la distanta de 2-3m unul de celalalt si se leaga cineva de voi, atunci plasati-l in mijloc.
Puteti juca jocul traditional "Magar in mijloc", iar voi trageti din umeri ca va cunoasteti doar prin el, din vedere... laughing