| celmaitare a întrebat:

sunt fata.am o intrebare.de unde placerea barbatilor de a ii impinge capul fetei, in timp ce ea ii face lui or*l? ce simt ei atunci de le place sa faca asta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simt ca respectiva nu " presteaza " corect si o stimuleaza. ( adolf )

| Crisu_7532 a răspuns:

"celmaitare" nu e chiar pseudonim pentru o fata laughing) asa ca probabil esti un baietel frustrat si tocilar care incearca si el sa gaseasca raspunsul la niste intrebari "existentiale". ai vazut si tu in vreun XXX ca ii impingea ala capul tipei si esti curios de ce o facea? adica, mi se pare evident ca tu n-ai facut-o niciodata.
si lasa glumele cu "sunt fata" ca te-am mai vazut pe-aici prin comunitatea TPU. si iti schimbi sexul in functie de fiecare intrebare. looser. pune mana si cultiva-te si lasa dracu prostiile astea. ca sex oral poate sa faca oricine. dar nu orcine este capabila sa poarte o discutie culta.

| JuStKid a răspuns:

Le place pentru ca sa o iei p toata in gura si ne da impresia ca dam in voihappy! spor la S*Pthappy