| anonim_4396 a întrebat:

Https://youtu.be/VOedmg_X7m8?t=37

Credeti ca asta e strategia lui Joe Biden sau ca a fost doar un moment de dementa in care nu stia ce vorbeste?

4 răspunsuri:
| Dragosdoar a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, e foarte ingrijoritor ce spune, chiar daca se justifica prin faptul ca are o dementa care avanseaza pe zi ce trece.Nici acum nu cred ca alegerile din SUA au fost democratice

| anonim_4396 explică (pentru Dragosdoar):

L-ai auzit povestind cum si-a fracturat piciorul?

| Dragosdoar a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi vine sa mi dau cu ceva in cap cand Ii aud pe astia ca asta o sa indrepte america de la raul pe care l a facut Trump

| anonim_4396 explică (pentru Dragosdoar):

Mai bine te amuzi.
https://nypost.com/......dogs-tail/