| enrique81 a întrebat:

Ieri am comandat un curier de la Fan Curier, si mea spus pentru a trimite ramburs trebuie sa imi verifice continutul coletului? ceea ce ma surpins pentru ca am mai facut vreo 5-6 expedieri si nu mi sa cerut niciodata asta, si i-am zis ca nu mai stau eu sal inpachetez din nou si azi am comandat iar si iar surprinzator tot acelasi bosorog vine...desi au trecut de vreo 20 de ori de la mine astia cu fan curier si nici odata nu a fost aceas persoana de 2 ori..si intrebarea este:cineva mea spus ca nici nu au dreptul sa verifice coletul, ca este confidential si ca ar trebui sa fac plangere...asa este?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar de cate ori ai trimis ramburs pana acum?

| enrique81 explică (pentru darrio2007):

De cam 5-6 ori fara sa mi se ceara sa verifice coletul am scris acolo...