| contygos a întrebat:

Ignorantii astia care ne conduc, comunistii sau cum le spuneti voi, credeti ca sunt controlati de cineva cand cheltuie banul public?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

De niste minti bolnave.

7 răspunsuri:
leonardk
| leonardk a răspuns:

Da - de propria lor foame de bani si de putere.

| LuS[z] a răspuns:

Bineinteles ca nu pentru ca daca nu ar mai fura atat de mult si ar fi fost controlati am fi avut salarii decente, strazi drumuri si autostrazi practicabile si multe altele...

| cucubauuu a răspuns:

Ai auzit de Curtea de Conturi?

| canarita a răspuns:

Uuuuu, da, de oamenii de afaceri care ii sustin...sa-i cheltuie in interesul acestora

| StarDust a răspuns:

Nu de cineva de ceva laughing) de dorinta de a fura / insela/ de a fi la putere and co. ce sa le faci?laughing degeaba sunt alegeri.degeaba zic " domne o sa schimb ceva in romanaia! " dada. o sa fure mai mult. laughing:-J

| tricky22 a răspuns:

De masoni

| contygos explică:

D-le Ovisoo, dvs. ati auzit de un anume Nicolae Vacaroiu?