| BrunetaMary a întrebat:

La sfarsitul lunii trecute am fost data in somaj 29.10. 2019. Eu luam stimulent de insertie. Am bagat actele pentru intrerupere dar azi mi-au intrat din nou bani. Va trebui sa ii dau inapoi sau e pentru luna trecuta?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu ar trebui sa stii cum ai primit stimulentul de insertie, daca nu stii intreaba la AJOFM din judetul tau.
Cred ca este pentru luna trecuta, daca ar fi pentru luna aceasta l-ai fi primit la sfarsitul lunii.