| chupachups1234 a întrebat:

M-am saturat sa va tot aud ca trebuie demis guvernul. Nu a fost actuala opozitie la putere atatia ani? Vi se pare ca au facut ceva mai bun decat conducerea de acum? Si aminti-ti-va ca acum e si criza. Voi chiar credeti ac daca vin ei la guvernare sau chiar presedentie o sa faca ceva mai bun?

12 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Simpla prezenta a unor oameni care ofera mai multa incredere produce efecte benefice in economie.
Nu stiu ce pot face cei din opozitie, insa am vazut ce au putut cei de la putere. Da, e criza, dar spune-mi te rog o singura masura anticriza implementata de actuala guvernare. Atentie insa, nu veni cu povesti si nu confunda masurile anticriza cu EFECTELE nedorite produse de aceasta.

| Hombre a răspuns:

Adunatura de golani si hoti in stil mafiot nicio data nu a fost in fruntea tarii ca acestea de acum, sper sa fie sfarsitul marii golanii.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Tu nu vezi ca mai rau decat acum nu ne-a fost de la revolutie incoace? Si ce sa facem?!? Sa tot speram sau sa actionam! Or mai fi oameni destepti in lumea asta, nu numai Boc si Basescu! Ei sunt responsabili de aducerea tarii la sapa de lemn! Duca-se ...in lumea larga, sa nu mai aud de ei!

| mgtow a răspuns:

Pt o viata mai buna abandoneazati tara si intoarcete peste cativa ani

| lplostonyou a răspuns:

Ancutza esti ruda cumva cu oamenii acestia pe care ii aperi tu cu atata devotament si care au scazut salariile la o tara intreaga, tu cred ca esti de la 2:15, dar iti spun cu noi nu tine figura, guvernul asta isi da ultima suflare, va fi o revolta populara, toti hotii vor intra la puscarie si vor platii pentru devalizarea acestei tari.

| rosto a răspuns:

Asa e. Eu pe astia ii vreau si in continuare! Si pe doamna Udrea as ruga-o sa se prezinte cu decolteuri mai adanci, ca tare imi mai place de dansa.batting eyelashes

| chupachups1234 explică:

Am dat castigator raspunsul lui Harciog, dar tin sa mentionez ca mi-au placut si raspunsurile lui GenOm, Rock_t! ei! a (asaca idee ca imi ia 5 min sa scriu tot laughing), Rosto laughing si doua dintre raspunsurile anonime: unul cu reforma partidelor si unul care incepe cu 'ce de lume proasta' laughing. A si al doilea raspuns al lui Harciog. Sper ca nu am uitat sa mentionez pe nimeni.
P. S. : Macar daca vreti sa injurati nu injurati anonim.

| chupachups1234 explică:

Si cum stiu ca o sa injurati in continuare anonim, curajosilor laughing macar nu ii mai acuzati pe altii ca nu au curaj sa raspunda de pe nu stiu ce cont. Si desteptule, pana la urma daca raspundea de pe acel cont care spui tu ca-l mai are GenOm ce-ti iesea tie? Macar el a avut curajul sa raspunda de pe un cont.

| alexX0otso a răspuns:

Auzi mai bine i`al pe boc si pe base de mana alaturi d oamenii lor si pleak cu ei unde vezi cu ochii m`am saturat sa vad peste tot javre d oameni care pot tine cu idiotsii astiawaiting. Iar daca nu vrei du-te la un psihiatru da cred ca sunt in greva pentru cu unii cu tine il tin p base la putere angry

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Sunt de partea ancutzei. ma asta e cel mai bun. adica nu fura chiar atat de mult.nu ei au vrut sa taie salariile si sa creasca tva. Ci fmi. sunt chiar fosrte sigura ca si actualul guvern are partea lui de vine. adica uitati-va la ungaria. fiecare e cu partea lui de vina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred c-ar face ceva mai bun si bine! Cred ca, daca partidele existente s-ar reforma sau daca ar aparea unul gen "alba ca zapada'" probabil ca ar mai fi o speranta pentru Romanica noastra!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce de lume proasta. nu puteti vedea in afara cutiei. tara asta a fost jefuita doar de basescu si boc? Elianna, mama, trezeste-te la realitate. de la revolutie incoace se batea joc de tot. asta ca sa nu zic, ca de fapt de secole. Multi il stiu pe eminescu doar ca si poet, dar ce jurnalist a fost! Parerile exprimate i-au adus moartea. Depasiti-va limitele oameni buni, deschideti-va ochii si vedeti realitatea. TOTI sunt facuti din acelasi material. Greseala a fost facuta la revolutie. Iar greseala poarta un nume: Iliescu! Rezolvarea ar fi sa-l inviati pe Ratiu. cat despre fostii, actualii politicieni si cei ce vor urma, vor face ceea ce le sta in gene sa faca: sa isi bata joc. Ce mi-e basescu, ce mi-e geoana, ce mi-e vadim, ce mi-e antonescu? ce?