| adrianpetrican a întrebat:

Mentionez ca am facut acum 4 ani o inselaciune de 300$ si banii i-am bagat in monede digitale! Deci m-am oprit la timp cu prostiile! Daca intr-un an nu ma prind numai imi pot fi confiscati banii?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca ai bagat atunci in bitcoin, acum ar trebui sa ai niste zeci de mii frumusele. Da-i omului banu' inapoi, mai da-i si 200 in plus ca dobinda/scuze pentru ce ai facut, si gata. happy

| iAMVi a răspuns:

Daca cineva are dovezi ca tu l-ai inselat, nu conteaza cat timp trece de la fapta