| AvalohAlyn a întrebat:

Merita sa incerc sa întru în politica dacă l-am apreciat tot timpul si chiar de mic copil fiind eu pe marele Corneliu Vadim Tudor?
Vreau sa fac din tara asta un stat foarte polițienesc ca asta e singura soluție pentru îndreptarea și restaurarea ei și eradicarea hotiei; mafiei și a golanismului. Vreau ca legea și ordinea sa domneasca în România peste tot și infracționalitatea sa fie aspru pedepsita și chiar aproape absenta. Romania in lege și ordine, sloganul meu de campanie.

1 răspuns:
| Gladisk a răspuns:

Da, va asteptam la urne