| anonim_4396 a întrebat:

V-ar plăcea sa lucrați pentru Politie și adică sa fiți politist? Spuneti aici si motivele.Mie da,foarte mult. Întotdeauna mi-a plăcut sa fie lege, ordine,liniste,civilizatie în societate și în tara.
Dacă,sa zicem,as face parte din Guvernul Romaniei sau as fi prim-ministrul României as face din România un stat polițienesc,cu controale zilnice si foarte multe,razii,mărirea efectivelor de polițiști,mașini,jandarmi,patrule de politie și as baga bani mulți în dezvoltarea si bună funcționare a Politiei,Jandarmeriei și a DIICOT cu scopul de a domni ordinea,legea,civilizația,dreptatea,respectul și corectitudinea în tara,orașe, în societatea românească. Iarasi sistemul de justiție trebuie modernizat urgent și cu bani mulți astfel încât sa își dovedească eficienta.
As face din România cea mai sigura, civilizata liniștită tara din lume.

Corneliu Vadim Tudor, un om pe care l-am apreciat foarte foarte mult spunea asa și spunea bine:Jos mafia, Sus Patria!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce importanta are daca vreunui utilizator i-ar placea sa fie politist?
Daca tie iti place urmeaza o scoala de politie, tu singur poti aprecia daca ai calitatile necesare unui politist si daca doresti sa faci munca, una destul de grea daca vrei s-o faci corect.
Si mai lasa-l in pace pe CVT, cred ca se intoarce in mormant cand aude de cate ori il pomenesti.