| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat 2 cărți ale politicianului meu preferat
Corneliu Vadim Tudor big griniscursuri(vol 1 și vol.2)și vreau să vă întreb înainte să vina ce conțin despre ce e vorba.
Sunt atras de politică și istorie,culmea la fel ca Vadim Tudor.
Chiar daca mie îmi mai place și anumite subdomenii din medicina.
Și știu că acum nu mai e,R.I.P Vadim,un mare patriot,iubitor de țară, cultura și animale și care s-a luptat in politica neîncetat împotriva mafiei, corupției și hotiei din Romania asta mult încercata.
Eu îl apreciez foarte mult pe Vadim și ce a făcut pentru tara si poate candva o să intru și eu in politica cine știe.
Deci cum sunt cărțile, le-a citit cineva? V-au plăcut?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este strict problema ta daca il apreciezi, de altfel a fost un om cu lumini si umbre.
Daca ai cumparat cartile citeste-le, n-are importanta ca au placut sau nu altui cititor.
La alte intrebari ale tale mi-am exprimat parerea despre CVT, ca persoana particulara probabil ca a fost un om cult, ca politician a fost un dezastru. Si cred ca ti-am spus ca nu putea face ce spunea, avand in vedere atributiile si drepturile unui presedinte al Romaniei.
P.S. Si nu cred ca este "simpatizantul" tau, este "simpatizatul" tau, cele doua cuvinte, desi foarte asemanatoare, au sensuri diferite, primul inseamna ca te-a simpatizat, al doilea ca il simpatizezi tu.