Întrebare recomandată | Prodana a întrebat:

Microbuzul cu care fac naveta este plin ochi in fiecare zi, desi microbuzul are 16 locuri sunt zile in care ne inghesuim si cate 40, fara nici-o exagerare, unde trebui sa apelez ca sa se remedieze problema asta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți sa faci o poza in microbuz si sa pui pe Facebook sau sa trimiți undeva. Am vazut ca se mai fac chestii de genul dar nu sunt sigura daca functioneaza. Stiu cum e sa stai inghesuit...am stat de atatea ori lipita de usa si cand se deschidea mai aveam putin si cadeam jos

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Hahaha
Du-te pe jos.
Sau cu taxiul.
N-ai nicio sansa sa rezolvi ceva, problema e cunoscuta, stai linistita, nu ii intereseaza sad

| Plato a răspuns:

Degeaba apelezi, ca-l doare-n paispe pe primar. Du-te la vot mai bine.

| floriniroh12 a răspuns:

Poti sa suni la firma respectiva