| furni a întrebat:

"Mircea Geoană este un om slab" zice Băsescu (acum câteva minute). Voi ce părere aveţi?

Răspuns Câştigător
HepHap
| HepHap a răspuns:

@ TigergeridAlan

Basescu a recunoscut ca a facut greseli. Geoana inca nu a recunoscut ca e marioneta partidului. Mai asteptam...

18 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Geoana este slab si se ascunde ba dupa fustele bunicutei, ba dupa fusta lui Vantu, ba dupa atatea fuste ca i s-au lungit urechilehee hee
Dupa comportament era mai bun gras, ca tot se apropie Craciunul.laughing

| AvalohAlyn a răspuns:

Traian Basescu are aceeasi caseta. ma mir ca nu i s-a stricat, moguli, Voiculescu, Hrebenciuc, Iliescu, om slab, bla bla. Dar nu vede ca si el a facut numeroase greseli si sunt multe lucruri de criticat la el.
Are dreptate, e slab, nu vad ca ar fi gras.laughing

leonardk
| leonardk a răspuns:

Perfect pentru familia lui - nu mai trebuie sa tina cura de slabire. Problema este ca noi suntem slabi fara a tine cure de slabire autoimpuse, ci impuse de ei - politicienii nostri dragi.

| JeSa a răspuns:

Buna!, la inceput Basescu a fost si el sustinut!, parerea mea e,-ca Basescu este f. slab!, Felicit pe Geoana pentru ceia ce expune, noua romanilor!, ROAMANIA, tara- are nevoie de un presedinte ca el!, Pro Geoana!, Pa, pa!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Mie mi se pare ca seamana cu un spiridus prostanac. laughing
Base are dreptate aici.

auran
| auran a răspuns:

Bine ca nu i-a spus Prostanac...

cami
| cami a răspuns:

Nu-l pot sa-l suport pe Geoana, voi nu vedeti ce demagog mincinos e?! Voteaza pro Nastase (sa nu iasa in fata instantei), merge noptiile la Vantu acasa, de ce?! Sa-l scape si pe Vantu?
E taree slab, face campanii murdare (vezi filmuletul), la Timisoara cei care-i calcau in picioare afisul, acolo nu era nimic trucat. Trimite "scrisori" romanilor, cu poza lui Basescu taiata. Ii reproseaza lui Basescu ca e "disperat", cand colo, lui citindu-se nervozitatea si disperarea pe care-o vede cu ochii (este sindromul "iti reprosez ceea ce simt" ). Da, este un om lipsit de caracter. Hua Geoana!

cami
| cami a răspuns:

@buburuzAndreea, Geoana bun simt? Cand te minte cu o nesimtire crasa in fata? Asta numiti voi bun simt? bleah, imi vine sa vomit.

| 31957319 a răspuns:

Amandoi sunt niste mincinosi, ce se ascund dupa promisiuni.
Daca ne uitam la stilul tuturor presedintiilor de pana acum, este la fel.
Voi face...
Voi da...
Sa luptam impreuna...
s. a. m. d.
De ce nu zice nici unul am facut?
Sau am inceput...
Toti zic, trebuie sa investim in infrastructura, agricultura ii moarta.
Noi nu avem infrastructura, a inceput-o Ceausescu, dar ei au darmat-o.
Am avut agricultura, dar tot ei au omorat-o.
Am avut intreprinderi imense in toate colturiile Romanieie, dar le-au vandut.
Romanii, nu ar fi trebuit sa paraseasca satele pentru oras, sa poata munci. Aveam o tara.
Acuma avem teritorii, conduse de deputati, sau parlamentari, ce ne-au furat si ne fura, deschizandu-si ei fabrici particulare inrobind lumea.
Pana si de rromi ne este frica, o minoritate.
Cu cine as vota?
M-as vota pe mine. As lua doua unitati militare, si as sterge toata coruptia, si as sterge Romania si nedreptatea, caci prea multe lacrimi varsam, gandindu-ne la ce o sa facem maine.
Gandind-u-ne ca daca suntem cazuti in genunchi si epuizati nu va fi nimeni sa ne intinda o mana.
I-as impusca, asa cum l-au impuscat pe Ceausescu, fara proces, direct la fapta.
Sa vad atunci, ar mai face cineva abuz de putere, sau ne-ar mai fura cineva?
Va pierdeti timpul sperand la o viata mai buna, ea nu va veni, cel putin nu acum.

| Klara a răspuns:

Mircea este intr-adevar mani****t de Bunicuta, de Vantu...si de alti... nu stiu cum sa le mai spun. Sunt oameni de c***t! Si totusi presimt ca o sa iasa Mircea presedinte. Sper sa nu. Dar presimt ca o sa iasa.

Răspuns utilizator avertizat
| drumurile a răspuns:

Ar fi bun ca presedinte dar din pacate il manipuleaza comunistii din parlament care ii are in spate, se lasa condus, si a vandut toata tara, deci este un om slab

| crizantema a răspuns:

Tot ce se poate...Si apoi mai conteaza? Miza e mare...

| buburuzAndreea a răspuns:

Nu sunt de acord. Daca Mircea Geoana, in comparatie cu Basescu are bun simt asta nu inseamna ca e un om slab. E de apreciat ca nu calca pe cadavre ca sa obtina ce vrea.

| Theya1703 a răspuns:

Da! Este un om uşor de manipulat... în cazul acesta de Iliescu...Parerea mea.happy

| DonGiovanni a răspuns:

Da este un om slab si usor de manipulat, si vorba lui auran bine ca nu i-a zis prostanac, cum i-a zis iliescu.

| Anca_6939 a răspuns:

Chiar este... sper sa nu fie el noul presedinte ca nu stiu ce o sa se aleaga de noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arata bine.cred ca implinit kilogramele.sa-l alegem ca mai trebuie implinit si numarul de baroni nationali, si conturile lor.