| Nastasia a întrebat:

Se pare ca, dupa disputa de aseara, Realitatea Tv chiar a renuntat sa il mai sprijine pe Geoana. Motivul este poate cel expus de jurnalistul Doru Busca: "Mircea Geoana? Un prost."

http://www.realitatea.net/doru-buscu-despre-geoana--un-p rost_690434.html

Ce parere aveti despre aceasta schimbare de atitudine?

6 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Niciun ziarist nu e dat în mă-sa; toţi ziariştii sunt daţi în judecată pentru calomnie. [ Victor Martin ]
Cred ca Geoana va face o exceptie in privinta lui si-o sa-l bage fix in ma-sa.

Abh
| Abh a răspuns:

Mai exista cineva dispus sa-l sprijine? Toata lumea paraseste un vas care se scufunda.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Doamne Ajuta! Uite ca mai e cate unu care mai are dreptate...

| Linda a răspuns:

II apreciez pe cei ce nu merg desi eu merg. Oricum presedintele nu ar trebui sa manevreze prea multe, dar poate B reuseste un uninominal in doua tururi si am avea atunci si noi un parlament care sa ne reprezinte. (L-am auzit spunand asta intr-un interviu la radioul public).

| bogdand a răspuns:

Eu zic sa il votam ca sa avem de cine rade asa cum au ras americanii de bushlaughing
Glumesc!
Votati numai din motive bune.Incercati sa alegeti minciuna mai adevarata de un viabil viitor.Stiu ca e greu. De aia nu merg eu la vot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred totusi ca lucrurile au luat o intorsatura la 180º dupa ce l-a arestat pe Nicolae Popa.Cred ca lui Vantu ii este frica totusi de ce ar putea sa se intample, adica sa piarda Geoana alegerile, si sa se trezeasca cu cine stie ce bucurie anul ce vine.Asa imi miroase mie, insa nu este si obligatoriu sa fie adevarat. laughing