| anonim_4396 a întrebat:

Nustiu poate ma insel eu dar, asta i parerea mea si sper sa mi respectati macar ceea ce cred doar eu si sa nu ma judecati gresit! Dar cred cu o putere foarte mare ca de cand a cazut "blocul comunist din Europa( inclusiv si de la noi)!, Totul a fost bine pina la un momendat si pe urma totul a inceput si va continua sa fie un foarte mare cosmar pentru noi cu totii noi astia care ne credem si ne am dorit cu atita fast sa facem parte din Gasca europei, deci si Romania intr un final! Dar de acum totul nu mai este deloc Roz si frumos cum parerea inainte! Oare de ce? Eu cred ca mergem si ne indreptam cu pasi foarte repezi intr o directie extrem de cenusie si foarte sinistra si fara intoarcere! Pana intr o zi cand totul se va prabusi si va fi vai si amar de noi toti!

Răspuns Câştigător
| alabalaportocala2011 a răspuns:

Am dat un răspuns, pe care nu l-au reținut!
Îți explicam că ai formulat foarte aiurea textul întrebării, dar că ideea îmi pare corectă în măsura îmi care am înțeles, ce ai vrut tu să spui.

Ai scris foarte aiurea și nu se înțelege mare lucru din ce ai scris.
Dacă am priceput eu bine despre ce ar putea să fie vorba, idea este corectă.
„ Într- o zi, totul se va prăbuși și va fi vai si amar de noi toți!"== corect!

7 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Nimic nu este fara intoarcere - totul depinde de noi sa ne indreptam si sa mergem pe calea care duce spre LUMINA

| VadTot a răspuns (pentru negru30):

Daca tu crezi ca mergem intr o directie Buna Ma faci sa rin dar si sa plangcrying(

| negru30 a răspuns (pentru VadTot):

Am spus ca totul depinde de noi ca sa mergem pe cararea care duce spre LUMINA - deci " ca sa " - este viitor nu prezent

| alabalaportocala2011 a răspuns:

Am dat un răspuns, pe care nu l-au reținut!
Îți explicam că ai formulat foarte aiurea textul întrebării, dar că ideea îmi pare corectă în măsura îmi care am înțeles, ce ai vrut tu să spui.
Ai scris foarte aiurea și nu se înțelege mare lucru din ce ai scris.
Dacă am priceput eu bine despre ce ar putea să fie vorba, idea este corectă.
„ Într- o zi, totul se va prăbuși și va fi vai si amar de noi toți!"== corect!

| iRaul a răspuns (pentru alabalaportocala2011):

Ba da scrie si tu normal, copil de guma.

| alabalaportocala2011 a răspuns (pentru iRaul):

Nu am vrut să iasă așa aiurea, dar așa au ieșit.
Ce să mai fac acum?

| zozo74 a răspuns:

Nu cres vedeti dumneavoastra totul este ciclic pana acum sistem mai bun decat democratia nu sa inventat; partea cu Ro ca este pe o cale gresita este adevarat insa nu putem face nimic impotriva globalizarii. Bafta