| oanabuysomeweed a întrebat:

Pana la urma mai e ACTA?:-s

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deocamdata nu, o sa fie, eventual, dupa ce tratatul ACTA este ratificat de Parlamentul European si Parlamentul Romaniei iar prevederile lui o sa fie transpuse in legislatia romana. Numai bine!

7 răspunsuri:
| LoL2000 a răspuns:

Nup, a cazutbatting eyelashes

| 愛日本 a răspuns:

Nu prea cred...

| Tailynne a răspuns:

Buna! Da, ACTA inca se mai poate aproba in vara acestui an.
Un weekend placut!wave

| mgtow a răspuns (pentru Tailynne):

ACTA incearca sa ia masuri impotriva pirateriei dar nu le merge deloc metoda cu vigilanta pe internet de catre ministerul de interne, vor incerca alta varianta apoi se va vedea daca comisia europeana o sa fie de acord sau nu.

| vladlove123 a răspuns:

ACTA nu mai este(momentan).

| Luci25 a răspuns:

Inca nu a intrat in vigoare legea privind ACTA

| TheDubstepGirl a răspuns:

Nu.S-o gatat cu ACTA. Iupiiiii.