| You_MeStefan_1990 a întrebat:

Pot sa aflu informatii despre o persoana care ma suna fara ascuns?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Da,daca ii stii numarul. Poti sa ii faci si plangere la politie.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi să încerci, dar nici un operator de telefonie mobilă/fixă NU îţi dezvăluie datele persoanei respective dacă NU ai un ordin judecătoresc ( o Sentinţă ) care să-i oblige asta!

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!
Suni compania de la care este numarul adica la relatii cu clientii-ex:-(Orange,cosmote,etc.) si le dai numarul cu care ai fost sunata, intrebi de unde vine, si in ce loc se afla.

Nu are rost sa te interesezi, prin simplul fap ca este un prost care ii expira termenul de valabilitate la credit si nu stie cu cine sa vorbeasca.

Succes!

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Niciun operator de telefonie nu iti ofera informatia asta fara un ordin judecatoresc.

| You_MeStefan_1990 explică:

Nu o sa imi dea detalii operatorii... nu exista vreun site in care pui numarul si primeti detalii?