Întrebare recomandată | GulDan a întrebat:

Pt alocatie am completat o fisa la scoala si mi-a dat adeverinta ca sunt elev...a zis daca tot nu vine sa ma duc cu adeverinta...nu stiu unde.

Unde e sediu unde trebuie sa duc adeverinta?

Răspuns Câştigător
| CRITEL5 a răspuns:

La secretariatul scolii.
Nu as vrea sa am profesori ca ai tai.

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mod normal trebuia ca scoala sa trimita cererea si adeverinta. Daca nu au trimis-o va trebui sa mergi la Agenia pentru Plati si Inspectie Sociala din capitala de judet, gasesti adresa pe internet.

| Predator30 a răspuns:

Ai uitat sa specifici din ce oras esti.

| jamal000 a răspuns:

Daca esti din Bucuresti si ai peste 18 ani si pentru ca esti major nu ai mai primit alocatie si a trebuit pentru asta sa intreprinzi anumite demersuri te poti duce pe strada Ion Campineanu la Serviciul de alocaii si indemnizatii!

| LilTunechi a răspuns:

Scoala trebuie sa se ocupe dar din cate vad sunt niste idioti mergi cu parintii si fa-le scandal scoala este obligata sa fie in legatura cu presedentia ma rog acolo de unde vine alocatia si ei predau fisele dupa 18 ani daca nu o fac or sa aiba probleme cum am zis mergi cu un adult la scoala si baga-te in gatul lor de ratati...stai pe pace oricum vei primi si banii din urma daca cateva luni nu ai primit stiibig grin