| LanguageMaster a întrebat:

Rezultatele finale ale alegerilor parlamentare vor fi manipulate de Serviciul de Telecomunicații Speciale?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se pare ca ai cititt si tu aceasta conspiratie. STS nu este implicat in alegeri decat cu punerea la dispozitie si supravegherea comunicatiilor, astfel ca nu poate influenta rezultatele alegerilor.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă prin manipulare înțelegi transmiterea rezultatelor de la centrele de votare la comisiile locale apoi la cea centrală, atunci da.

| Frank51 a răspuns:

In special de reptilieni.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Orice e posibil in Romania?

| KR0NSTADT a răspuns:

Îhî, STS-ul în colaborare cu babele de pe șanț.