| Misaaaaaa a întrebat:

Am o intrebare.
In ce consta Serviciul de Telecomunicatii Speciale? Adica ce ajungi dupa ce termin acest beneficiar din domeniul stiinte administrative?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Serviciul de Telecomunicatii Speciale este un serviciu tehnic si nu are nici o legatura cu stiintele administrative.
Vezi si aici: https://www.stsnet.ro/ro/misiune-viziune-si-valori

| Misaaaaaa explică (pentru Ioandelasal):

Este un beneficiar din domeniul stiintelor administrative in cadrul Academiei Forteleor Tereste