| amancer19 a întrebat:

Sa va povestesc ceva... Acum ceva timp au venit doi barbati le-am deschis usa ca cica sunt de la gaze m-au pus sa resetez centrala si nu am stiut l-am invitat in casa sa o reseteze el a umblat nu stiu ce la ea si apoi au plecat, le-am spus parintilor si au sunat la gaze si au spus ca nu au trimis pe nimeni sa interesat mami mai mult si a spus ca nu sunt de la gaze, mami spune ca sunt hoti ca au vrut sa verifice cu cine sunt, ce e in casa, nu stiu ce sa cred Voi ce credeti? (parerile voastre conteaza ) Funda :*

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Pai normal era sa se legitimeze.Si nu vad de ce trebuia sa resetezi centrala.Chiar daca au fost hoti cred ca nu au vazut ceva interesant de furat.Pana acum deja era operat domiciliul.dar aveti totusi grija cu cine intrati in contact.

| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca trebuie sa inveti din asta ceva si in viitor sa aplici invatamintele.Noi ne dam cu presupusul cine-ar fi putut sa intre-n casa ta, dar la ce va ajuta asta? Vedeti ce yale va puneti la usa si cum va feriti de eventualii talhari.Ai grija cui deschizi usa, esti fetita inteligenta...