| adrianpetrican a întrebat:

Sa zicem ca am comis o fapta de inselaciune acum o ora! Daca in cinci ani nu primesc citatie de la politie mai pot avea probleme dupa cei 5 ani? Dupa 5 ani pot sta linistit? E ca si cum nu as fi comis fapta de inselaciune?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Se repetă istoria cu înşelăciunea de 4$?
Am mai vorbit noi, dar na, acum o oră ţi-a scăpat un mică, nu?
Sper din tot sufletul să îţi primeşti citaţia, asta în cazul în care "chiar ai înşelat", pentru că ştii tu... nimănui nu îi place să fie înşelat, chiar şi pentru 4$.
Şi dacă tot ai banii, ca un tâlhar conştiicios, poţi cumpăra o sticlă de clor, o dai pe gât şi gata, ca să se lepede lumea de un specimen ca tinewinking

| adrianpetrican explică (pentru LPCTSTR):

Mersi frumos oricum!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te hotarasti odata cate infractiuni si cand le ai comis... ca este deja la a 10a numai saptamana asta

| Sn4k3 a răspuns:

Disperat esti cu infractiunile astea.