| Mariobmb a întrebat:

Salut, am fost la parchet pentru a ma interesa de un dosar, mi s-a spus ca a fost preluat de catre procuror dupa 25.04. 2018, acum as dori sa stiu cat dureaza sa-mi trimita solutia acasa?! Este un dosar cu vatamare corporala din culpa, fara plangeri sau alte complicatii

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti, depinde de incarcatura procurorului care are dosarul, in orice caz poate dura de la o luna la 3 luni.

| Krax256 a răspuns:

Stai linistit ca poate sa dureze si cateva luni si sa te mai cheme la audieri.